Beverly Hills

Beverly Hills Diyeti

  • Besinleri aynı değerlerine göre ayırarak besin karmaşasına yol açmadan düzenli bir şekilde besinlerin mideye  gitmesini ve metabolizmanın düzenli bir şekilde besinleri öğütmesini sağlar. Kısaca analtmak gerekir ise günlük olarak aynı besinlerin tüketilmesi midenin alışmasını sağlayacak ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak bir diyet listesidir. Beverly Hills Diyeti meyvelere de çok fazla önem verir fakat meyvelerin diğer besin türleri ile aynı anda tüketilmesine karşıdır. Örnek olarak ton balıklı salata yada çilekli mısır gevreği bunların yanlış olduğunu gösteriyor. Bunun sebebi olarak da mideye giden fazla çeşitli besinlerin ayırt edilemeden hep aynı şekilde öğütülmesidir. Fakat her besinin kendine özgü bir öğütülme şekli vardır.  Yani güne ne alarak başladıysanız diğer öğünlerde de aynı türden gıdalar alarak devam etmeliyiz. 
  • Beverly Hills Diyetini uygulamaya başlayan bir bireyin bu diyette en sevdiği özellik ise alkolün serbest olarak kullanılmasıdır. Bir sınırı yoktur fakat alkol oranı fazla olmayan ürünler tüketmek şartı ile.

Beverly Hills Diyetinin Negatif Yönleri ?

  • Beverly Hills Diyetini yapmaya başlayan bir bireyin en dikkat etmesi gereken konu ishaldir. İshal fazla sıvı tüketmek ve vücudun kendisini toplama süresinde her insanda sıklıkla meydana gelebilir. Bu yüzden yanı sıra ishal önleyici ilaçlarla bedenimizin kendisini toplamasına yardımcı olabiliriz.
  • Beverly Hills Diyeti insanların en çok zorlandığı diyet listelerinin ilk 3’ü arasında yer alıyor.
  • Beverly Hills Diyeti kendi başına araştırarak yapılmayacak bir diyet listesidir. Uzmanlar eşliğinde yapılmalı ve verilen tarihlerde kontrol amaçlı olarak danıştığınız doktora görülmelisiniz.

Beverly Hills Diyeti İle En Hızlı Şekilde Kilo Vermek ?

  • Beverly Hills Diyeti düzenli olarak yapıldığı sürece insanların sevmedikleri ve fazla geldiği kilolarını vermesi çok kısa zamanlarını alacaktır. Beverly Hills Diyetinin yanı sıra yapılan spor zayıflamak ve hızlı bir şekilde kilo vermek için artı bir destek olacaktır. Beverly Hills Diyetinin yanı sıra tüketeceğiniz zayıflama çayları ise yağ yakımını hızlandırarak size iyi bir vücuda kavuşmanın zevkini tattıracaktır.

Beverly Hills Diyeti Nasıl Yapılır ?

  • Beverly Hills Diyetine başladıktan hemen sonra tüm öğünleri sıvılaştırarak tüketmek gerekiyor. Bunun için mutfağınıza bir robot almanız gerekebilir.  Söylediğimiz gibi artı olarak  da bitki çayları kullanabilirsiniz. Sitemizin bitki çayları kategorisinden bitki çaylarının nasıl yapıldığına bakarak uygulayabilirsiniz.